Kariéra

Právě hledáme vhodné uchazeče na tyto pozice:

OPERÁTOR VÝROBY – OHRAŇOVACÍ LIS

Náplň práce

  • obsluha ohraňovacího lisu a následná kontrola polotovarů
  • programování a seřizování ohraňovacího lisu
  • spolupráce s vývojovým oddělením

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání v technickém oboru výhodou,
  • praxe na obdobné pozici ve výrobním podniku výhodou,
  • časovou flexibilitu - jedná se o dvousměnný provoz,
  • schopnost týmové spolupráce,
  • manuální zručnost, ochota učit se novému a dále se vzdělávat.

Nabízíme

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě se světovou působností,
    • forma spolupráce: hlavní pracovní poměr, odpovídající platové ohodnocení,
    • možnost odborného růstu, přátelský pracovní kolektiv,
    • 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování,
  • nástup možný dle dohody.

VÝVOJÁŘ

Požadavky

  • manuální zručnost
  • počítačová gramotnost

Náplň práce

  • spolupráce na vývoji nových produktů
  • konstrukční činnost v AutoCadu
  • tvorba výrobní a montážní výkresové dokumentace

Nabízíme

  • NEOMEZENÝ výdělek

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete být přesto zařazeni do naší databáze?
Stačí vyplnit níže uvedený formulář a v případě uvolnění vhodné pracovní pozice Vás budeme kontaktovat.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chci ji vyzkoušet
Předvedeme Vám svahovou sekačku Spider úplně ZDARMA! Chci se domluvit
Rychlý kontakt

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!
Rádi odpovíme na všechny dotazy.

Tel.: +420 564 036 099
E-mail: info@spider-cz.cz