Kariéra

Právě hledáme vhodné uchazeče na tyto pozice:

KONSTRUKTÉR/KA

Náplň práce

  • spolupráce na vývoji nových produktů
  • konstrukční činnost v AutoCadu
  • tvorba výrobní, montážní výkresové dokumentace a kusovníků
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Nabízíme

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě se světovou působností
  • hlavní pracovní poměr, pružná pracovní doba, odpovídající platové ohodnocení
  • možnost odborného růstu, přátelský pracovní kolektiv
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování
  • nové, progresivní projekty
  • nástup možný dle dohody

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA/SPECIALISTKA

pro nově zřizované středisko na Vsetínsku

Náplň práce

  • vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí,
  • udržování kontaktů se stávajícími a potenciálními zákazníky,
  • prezentace, prodej a předávání produktů zákazníkovi,
  • příprava a uzavírání smluv souvisejících s prodejem.

Požadujeme

  • praxe na podobné pozici výhodou, řidičský průkaz sk. B,
  • schopnost efektivní komunikace a příjemné vystupování,
  • klientská orientace, zkušenost v jednání se zákazníky výhodou,
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost,
  • flexibilita a ochota cestovat (v rámci daného regionu),
  • iniciativa a proaktivní přístup k práci,
  • vstupní zaškolení podle potřeby, minimálně 1 měsíc, provedeme v sídle společnosti.

Nabízíme

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě se světovou působností,
  • hlavní pracovní poměr, odpovídající platové ohodnocení,
  • možnost odborného růstu, přátelský pracovní kolektiv,
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování,
  • nástup možný dle dohody.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete být přesto zařazeni do naší databáze?
Stačí vyplnit níže uvedený formulář a v případě uvolnění vhodné pracovní pozice Vás budeme kontaktovat.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chci ji vyzkoušet
Předvedeme Vám svahovou sekačku Spider úplně ZDARMA! Chci se domluvit
Rychlý kontakt

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!
Rádi odpovíme na všechny dotazy.

Tel.: +420 564 036 099
E-mail: info@spider-cz.cz