Novinky

SLOPECARE PŘEDVEDE NOVINKU NA VELETRHU GIE EXPO

Slope Care LLC - orlandský distributor dálkově řízených svahových sekaček Spider předvede dlouho očekávaný stroj na veletrhu GIE Expo, který proběhne v říjnu 2017 ve státě Luisville v Kentucky.

 

Novinkou je Spider 3RIDER - unikátní sekačka, která může být na mírných svazích ovládána sedícím řidičem. Když se svah stává příliš příkrým, obsluha ze sekačky jednoduše sestoupí a dále ji ovládá z bezpečného místa pomocí dálkového ovládání.

 

V současné době není možné poskytnout více detailních informací, nicméně se samotným majitelem společnosti Dvořák a mnoha specialisty se bude možné setkat u stánku s označením 7188.

 

K vidění budou také modely Spider ILD01 a ILD02, oba vybavené patentovaným pojezdovým systémem známým jako “tančící krok”. Díky tomuto pojezdovému a smykovému systému je zajištěna dokonalá ovladatelnost ve všech terénech, vynikající svahová dostupnost ale zároveň šetrnost k sečenému povrchu.

Svahová dostupnost sekaček Spider je 40°a s použitím integrovaného hydraulického navijáku až 55°. Oba modely budou demonstrovat své unikátní schopnosti ve venkovní části veletrhu.

 

Povšimněte si také sněhové radlice určené pro model ILD02, která je ideálním řešením pro zákazníky ze severních států, jelikož tak poskytne další využití stroje i pro zimní období.

 

 www.slopecare.com

 

NOVÁ DOHODA O DISTRIBUCI SEKAČEK SPIDER PRO OBLAST BENELUXU

Pohled, Česká republika (květen 2017) DVOŘÁK – svahové sekačky, český výrobce dálkově řízených sekaček Spider jmenoval firmu Machines4Green jako svého nového distributora pro oblast BeNeLux.

Machines4Green nedávno změnila vlastníka - nynějším majitelem je Roy Gerrits. V minulosti byla tato společnost distributorem pro oblast Nizozemska, díky nové dohodě se oblast jejich působnosti rozšířila o území Belgie a Lucemburska.

Machines4Green se specializují na kompaktní a vysoce ovladatelná zařízení určená pro pravidelně udržované plochy v oblasti zeleně a zemědělství.

Nový majitel Roy Gerrits k dohodě řekl: "Jsem stoupencem dálkově řízených sekaček Spider ze dvou velmi dobrých důvodů; zaprvé jsou z bezpečnostního a zdravotního hlediska velmi výhodné pro obsluhu - a to díky menšímu množství prachu, hluku a absenci vibrací. Jsou ale také šetrné k životnímu prostředí, neboť jsou lehčí a úspornější nežli traktory, benzín je zároveň čistějším palivem než nafta.”

Gerrits dále dodal: “Jsme velmi rádi, že společnost Dvořák v naše podnikání věří a rozšířil oblast naší působnosti o Belgii a Lucembursko. Naším obchodním étosem je poskytování kvalitních produktů a vynikajících služeb - stejně jako je tomu ve společnosti Dvořák. Komunikace s nimi je výborná, jejich marketing je profesionální a mne jako nového majitele Machines4Green velmi podporují. "

Lubor Hladík, manažer mezinárodního prodeje společnosti Dvořák celou věc komentuje slovy: “Naším cílem je vybudovat spolehlivou a proaktivní distribuční síť napříč Evropou s otevřenou komunikací a úzkou spoluprací s našimi obchodními partnery. Roy a jeho tým v Machines4Green se soustředí na dálkově řízené sečení. Shodujeme se na tom, že toto je ten správný přístup k distribuci sekaček Spider. Z naší strany se společnosti Machines4Green dostane podpora od Duke Cermaka, který je původem z Nizozemí. V současné době pracuje zde v mateřské společnosti Dvořák v České republice a poskytne Machines4Green podporu při demonstracích a výstavách.“

 

SPIDER NA DEMOPARKU 2017

Na DemoParku byla v červnu vystavena kompletní nabídka dálkově řízených svahových sekaček Spider. K vidění byla na stánku Hanse Rumsauera – distributora pro Německo. Sekačky Spider byly nejen k vidění, ale jejich hbitost a ovladatelnost byla demonstrována na zcela nové předváděcí rampě u stánku zmíněného distributora.

 

Využívajíc sloganu “specialisté na sečení trávy”, Rumsauer vystavil také robotické sekačky Wiper, křovinořezy Blue Bird, plotostřihy, řetězové pily nebo ochranné oblečení ThermaCell.

 

Velká předváděcí rampa, která byla jasně viditelná i z větší vzdálenosti, umožnila sekačkám Spider předvést své extrémní schopnosti.

 

Spider ILD02 je určen pro plně profesionální použití a je využíván v místech, kde je zapotřebí sekat  jak prudké, nepřístupné a dlouho neudržované plochy, tak plochy vyžadující vysokou kvalitu zástřihu a pravidelné sečení. Jedná se o světově nejpopulárnější model vhodný jak pro extenzivní, tak intenzivní sečení rozsáhlých ploch.

 

Spider ILD01, jehož výroba byla zahájena v roce 2003 byl první dálkově řízenou sekačkou určenou pro profesionální účely na světě. Jednalo se o první produkt společnosti Dvořák - strojní divize. Během prvních let získala řadu prestižních cen na mnoha mezinárodních výstavách a veletrzích. Spider ILD01 je možné využít jak pro profesionální, tak pro soukromé účely k sečení rozsáhlých svažitých ploch.

 

Poslední model z produktové řady Spider byl představen v roce 2014 a nese označení Spider MINI. Nejmenší a nejlehčí model je určený pro poloprofesionální a příležitostné použití.  Je vhodný pro svažité plochy menších rozměrů či plochy s omezeným prostorem pro manévrování.

 

O firmě Hans Rumsauer  GmbH

Rodinná firma Hans Ramsauer GmbH byla založena v roce 1948, sídlí v Speichersdorfu na severu Bavorska. Hlavní náplní její činnosti je prodej veškerých druhů speciálního zahradního náčiní. Soustředí se na svahové sekačky Spider, robotické sekačky Wiper, rotační sekačky, ochranné prostředky Thermacell, Bushman a Predator. V současné době je v čele společnosti člen třetí generace - Christian Rumsauer, nyní zaměstnává 22 lidí.

 

O firmě DVOŘÁK - svahové sekačky

Společnost DVOŘÁK - svahové sekačky, s.r.o. byla založena Lubomírem Dvořákem 1. června 2004. Patentem chráněná dálkově řízená svahová sekačka Spider je hlavním produktem podniku. Revoluční design sekaček Spider stvořil v roce 2004 nový tržní segment v oblasti údržby travnatých ploch. Během 13 let se produktové portfolio rozšířilo o další dva modely a distribuční síť nyní pokrývá více než 30 zemí světa.

 

Sekačky Spider mohou být využity pro mnoho aplikací, od golfových hřišť, komunálních ploch, vinic, železnic, přehrad, hrází, elektráren až po sportovní areály a resorty.

SPIDER NOVĚ VSTUPUJE NA RUSKÝ TRH

Pohled, Česká republika (21. dubna 2017) Dvořák, český výrobce dálkově řízených svahových
sekaček Spider, jmenoval společnost EQUIT jako svého nového distributora pro Ruskou federaci.


Společnost EQUIT, založená v roce 1992 se sídlem v Moskvě je dlouholetým dovozcem vozidel,
zemědělských strojů a zařízení pro komunální použití, dováží značky jako Tatra, Etesia,
Acometis, Husson nebo Noremat. Společnost má servisní střediska v Moskvě a Petrohradu a
servisní centra po celém Rusku.


Michail Youdin, majitel a generální ředitel uvedl:
"Již 25 let dovážíme do Ruské federace speciální vybavení z Evropy s důrazem na
kvalitu a vynikající služby zákazníkům. Díky přidání sekaček Spider do našeho produktového
portfolia budeme v této tradici moci pokračovat. Jsme nesmírně potěšeni, že Lubomír Dvořák a
jeho tým nám jakožto novému distributorovi pro Rusko prokazuje důvěru.”
Společnost EQUIT úzce spolupracuje s obchodním partnerem Profitehnika, založeným v roce
2014 skupinou manažerů se značnými zkušenostmi v oblasti měst a stavebnictví. Profitehnika
prodává stroje Billy Goat, Bomag, Briggs & Stratton, Gianni Ferarri, Honda, Toro a řady dalších
profesionálních terénních a komunálních značek.

EQUIT bude spolupracovat se společností Profitehnika při zakládání sítě dealerů sekaček Spider po celé Ruské federaci. 

Nové zastoupení pro Chorvatsko, Srbsko a Bosnu a Hercegovinu

Po několika letech bez výhradního zastoupení na chorvatském trhu, jsme podepsali exkluzivní distribuční kontrakt s novým distributorem – firmou BRILIANT d.o.o., která je distributorem a dovozcem mnoha profesionálních zařízení a příslušenství v oblasti lesnictví, komunální techniky a zastupuje známé značky jako Amazone, Hymach, Stihl&Viking, BCS, Pronar a další.

Nový distributor ve Velké Británii

Společnost Dvořák – svahové sekačky s.r.o. po 12ti letech působení na anglickém trhu prostřednictvím společnosti Ransomes Jacobsen Ltd., podepsala exkluzivní kontrakt s novým distributorem - anglickou společností T H White Machinery Imports Limited, která je prodejcem mnoha zařízení v oblasti zemědělství, strojírenství, komunální techniky, protipožárních systémů a mnoho dalšího. 

Spider Mini v na olympiádě v Riu de Janeiru

Spider Mini je součástí expozice českého průmyslu na olympiádě v brazilském Riu de Janeiru

Zimní servisní akce 2016-2017

Vážení majitelé svahových sekaček Spider, v rámci našich služeb si Vám dovolujeme nabídnout posezónní servisní prohlídku za zvýhodněných podmínek - 15% sleva na veškeré náhradní díly. Tuto nabídku můžete využít v období od 1.11.2016 do 28.2.2017.

Společnost Dvořák - svahové sekačky zvítězila v soutěži Vodafone Firma roku 2015 Kraje Vysočina

Jedná se již o jubilejní desátý ročník ceny Hospodářských novin, která je příležitostí pro všechny malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun

Den komunální techniky v Jihlavě

Na jihlavském Masarykově náměstí se v pátek 2. října 2015 konal Den komunální techniky s naší účastí

Dny zahradní a komunální techniky 2015

Zveme Vás na devátý ročník Dnů zahradní a komunální techniky, který se s naší účastí letos uskuteční 8. a 9. září opět na ploše mezinárodního letiště v Havlíčkově Brodě.

VODOVODY - KANALIZACE 2015

Přijměte pozvání na 19. ročník vodohospodářské výstavy VODOVODY-KANALIZACE, která se koná 19.-21.5.2015 v Praze v Letňanech a kde samozřejmě sekačky Spider nebudou chybět.

DemoGreen 2015

Zveme Vás na 3. ročník mezinárodní odborné výstavy inovativních technologií pro péči o zeleň, dřeviny a veřejné plochy - DemoGreen 2015, který se koná s naší účastí 20.-21.5. 2015 ve Vyškově v areálu sportovního letiště.

Soutěž Equa bank Rodinná firma roku 2014

S radostí oznamujeme, že naše firma získala druhé místo v prestižní soutěži Equa bank Rodinná firma roku 2014

Zimní servisní akce 2014 - 2015

Vážení majitelé svahových sekaček Spider,
v rámci našich služeb, si Vám dovolujeme nabídnout posezónní servisní prohlídku za zvýhodněných podmínek - 15% sleva na veškeré náhradní díly. Tuto nabídku můžete využít v období od 3.11.2014 do 28.2.2015.

Slavnostní otevření nové výrobní haly

Ve čtvrtek 4. září 2014 se k příležitosti 10. výročí založení naší společnosti uskutečnilo slavnostní otevření nové výrobní haly v Pohledu u Havlíčkova Brodu.

GaLaBau 2014

Pokud si chcete udělat výlet do sousedního Německa, můžete nás navštívit na mezinárodní výstavě městské zeleně a krajinářství GaLaBau 2014, která se koná ve dnech 17.-20.9. 2014 v Norimberku.

Dny zahradní a komunální techniky 2014

Nenechte si ujít již osmý ročník Dnů zahradní a komunální techniky, který se opět koná na letišti v Havlíčkově Brodě. Tentokrát se uskuteční ve dnech 16.-17.9. 2014 a sekačky Spider zde nebudou chybět.

Chci ji vyzkoušet
Předvedeme Vám svahovou sekačku Spider úplně ZDARMA! Chci se domluvit
Rychlý kontakt

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!
Rádi odpovíme na všechny dotazy.

Tel.: +420 564 036 099
E-mail: info@spider-cz.com