Fotovoltaické elektrárny - údržba a sečení ploch FVE

Fotovoltaické elektrárny - údržba a sečení ploch FVE
28. 8. 2015 | 881× přečteno

S narůstajícím počtem fotovoltaických elektráren (FVE) vyvstává i otázka problematického sečení pod solárními panely, které jsou většinou oddělené výztuhami a zároveň příliš nízko uložené, než aby bylo možné pod ně vjet s klasickou technikou.

Rádiem dálkově řízení sekačky Spider jsou téměř ideálním řešením tohoto problému. Vzhledem ke svému kompaktnímu tvaru a minimální výšce se sekačka lehce dostane pod panely a trávu vyseče. Díky patentovanému systému pojezdu se nemusí sekačka nijak otáčet a složitě manévrovat, ale může se vždy vydat kterýmkoliv směrem. Právě všesměrové sečení je největší výhodou sekaček Spider při kosení trávy pod fotovoltaickými panely.

Při vysoké kvalitě mulčování dále odpadá nutnost trávu dále odklízet nebo sbírat a odvážet, co dále zlevňuje celý proces sekání trávy. Nízká hmotnost stroje a náhon na všechna čtyři kola zabezpečují bezproblémovou jízdu na pomáčených či nesoudržných plochách a možnost sečení svahů až do náklonu 40 stupňů, popřípadě 55 stupňů při zajištění integrovaným navijákem.

Díky dálkovému ovládání může obsluha se strojem pohodlně zajet i do nejobtížnějších míst bez nebezpečí úrazu nebo nutnosti krkolomného prolézání pod konstrukcí.

Více informací o námi vyráběných modelech sekaček Spider naleznete v sekci Produkty. V případě zájmu o bezplatné předvedení stroje nás neváhejte kontaktovat.

Chci ji vyzkoušet
Předvedeme Vám svahovou sekačku Spider úplně ZDARMA! Chci se domluvit
Rychlý kontakt

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!
Rádi odpovíme na všechny dotazy.

Tel.: +420 564 036 099
E-mail: info@spider-cz.com