NOVÁ DOHODA O DISTRIBUCI SEKAČEK SPIDER PRO OBLAST BENELUXU

NOVÁ DOHODA O DISTRIBUCI SEKAČEK SPIDER PRO OBLAST BENELUXU
4. 7. 2017 | Pavlína | 748× přečteno

Pohled, Česká republika (květen 2017) DVOŘÁK – svahové sekačky, český výrobce dálkově řízených sekaček Spider jmenoval firmu Machines4Green jako svého nového distributora pro oblast BeNeLux.

Machines4Green nedávno změnila vlastníka - nynějším majitelem je Roy Gerrits. V minulosti byla tato společnost distributorem pro oblast Nizozemska, díky nové dohodě se oblast jejich působnosti rozšířila o území Belgie a Lucemburska.

Machines4Green se specializují na kompaktní a vysoce ovladatelná zařízení určená pro pravidelně udržované plochy v oblasti zeleně a zemědělství.

Nový majitel Roy Gerrits k dohodě řekl: "Jsem stoupencem dálkově řízených sekaček Spider ze dvou velmi dobrých důvodů; zaprvé jsou z bezpečnostního a zdravotního hlediska velmi výhodné pro obsluhu - a to díky menšímu množství prachu, hluku a absenci vibrací. Jsou ale také šetrné k životnímu prostředí, neboť jsou lehčí a úspornější nežli traktory, benzín je zároveň čistějším palivem než nafta.”

Gerrits dále dodal: “Jsme velmi rádi, že společnost Dvořák v naše podnikání věří a rozšířil oblast naší působnosti o Belgii a Lucembursko. Naším obchodním étosem je poskytování kvalitních produktů a vynikajících služeb - stejně jako je tomu ve společnosti Dvořák. Komunikace s nimi je výborná, jejich marketing je profesionální a mne jako nového majitele Machines4Green velmi podporují. "

Lubor Hladík, manažer mezinárodního prodeje společnosti Dvořák celou věc komentuje slovy: “Naším cílem je vybudovat spolehlivou a proaktivní distribuční síť napříč Evropou s otevřenou komunikací a úzkou spoluprací s našimi obchodními partnery. Roy a jeho tým v Machines4Green se soustředí na dálkově řízené sečení. Shodujeme se na tom, že toto je ten správný přístup k distribuci sekaček Spider. Z naší strany se společnosti Machines4Green dostane podpora od Duke Cermaka, který je původem z Nizozemí. V současné době pracuje zde v mateřské společnosti Dvořák v České republice a poskytne Machines4Green podporu při demonstracích a výstavách.“

 

Chci ji vyzkoušet
Předvedeme Vám svahovou sekačku Spider úplně ZDARMA! Chci se domluvit
Rychlý kontakt

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!
Rádi odpovíme na všechny dotazy.

Tel.: +420 564 036 099
E-mail: info@spider-cz.com