SLOPECARE PŘEDVEDE NOVINKU NA VELETRHU GIE EXPO

SLOPECARE PŘEDVEDE NOVINKU NA VELETRHU GIE EXPO
4. 7. 2017 | Pavlína | 883× přečteno

Slope Care LLC - orlandský distributor dálkově řízených svahových sekaček Spider předvede dlouho očekávaný stroj na veletrhu GIE Expo, který proběhne v říjnu 2017 ve státě Luisville v Kentucky.

 

Novinkou je Spider 3RIDER - unikátní sekačka, která může být na mírných svazích ovládána sedícím řidičem. Když se svah stává příliš příkrým, obsluha ze sekačky jednoduše sestoupí a dále ji ovládá z bezpečného místa pomocí dálkového ovládání.

 

V současné době není možné poskytnout více detailních informací, nicméně se samotným majitelem společnosti Dvořák a mnoha specialisty se bude možné setkat u stánku s označením 7188.

 

K vidění budou také modely Spider ILD01 a ILD02, oba vybavené patentovaným pojezdovým systémem známým jako “tančící krok”. Díky tomuto pojezdovému a smykovému systému je zajištěna dokonalá ovladatelnost ve všech terénech, vynikající svahová dostupnost ale zároveň šetrnost k sečenému povrchu.

Svahová dostupnost sekaček Spider je 40°a s použitím integrovaného hydraulického navijáku až 55°. Oba modely budou demonstrovat své unikátní schopnosti ve venkovní části veletrhu.

 

Povšimněte si také sněhové radlice určené pro model ILD02, která je ideálním řešením pro zákazníky ze severních států, jelikož tak poskytne další využití stroje i pro zimní období.

 

 www.slopecare.com

 

Chci ji vyzkoušet
Předvedeme Vám svahovou sekačku Spider úplně ZDARMA! Chci se domluvit
Rychlý kontakt

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!
Rádi odpovíme na všechny dotazy.

Tel.: +420 564 036 099
E-mail: info@spider-cz.com