SPIDER NA DEMOPARKU 2017

SPIDER NA DEMOPARKU 2017
20. 6. 2017 | Pavlína | 932× přečteno

Na DemoParku byla v červnu vystavena kompletní nabídka dálkově řízených svahových sekaček Spider. K vidění byla na stánku Hanse Rumsauera – distributora pro Německo. Sekačky Spider byly nejen k vidění, ale jejich hbitost a ovladatelnost byla demonstrována na zcela nové předváděcí rampě u stánku zmíněného distributora.

 

Využívajíc sloganu “specialisté na sečení trávy”, Rumsauer vystavil také robotické sekačky Wiper, křovinořezy Blue Bird, plotostřihy, řetězové pily nebo ochranné oblečení ThermaCell.

 

Velká předváděcí rampa, která byla jasně viditelná i z větší vzdálenosti, umožnila sekačkám Spider předvést své extrémní schopnosti.

 

Spider ILD02 je určen pro plně profesionální použití a je využíván v místech, kde je zapotřebí sekat  jak prudké, nepřístupné a dlouho neudržované plochy, tak plochy vyžadující vysokou kvalitu zástřihu a pravidelné sečení. Jedná se o světově nejpopulárnější model vhodný jak pro extenzivní, tak intenzivní sečení rozsáhlých ploch.

 

Spider ILD01, jehož výroba byla zahájena v roce 2003 byl první dálkově řízenou sekačkou určenou pro profesionální účely na světě. Jednalo se o první produkt společnosti Dvořák - strojní divize. Během prvních let získala řadu prestižních cen na mnoha mezinárodních výstavách a veletrzích. Spider ILD01 je možné využít jak pro profesionální, tak pro soukromé účely k sečení rozsáhlých svažitých ploch.

 

Poslední model z produktové řady Spider byl představen v roce 2014 a nese označení Spider MINI. Nejmenší a nejlehčí model je určený pro poloprofesionální a příležitostné použití.  Je vhodný pro svažité plochy menších rozměrů či plochy s omezeným prostorem pro manévrování.

 

O firmě Hans Rumsauer  GmbH

Rodinná firma Hans Ramsauer GmbH byla založena v roce 1948, sídlí v Speichersdorfu na severu Bavorska. Hlavní náplní její činnosti je prodej veškerých druhů speciálního zahradního náčiní. Soustředí se na svahové sekačky Spider, robotické sekačky Wiper, rotační sekačky, ochranné prostředky Thermacell, Bushman a Predator. V současné době je v čele společnosti člen třetí generace - Christian Rumsauer, nyní zaměstnává 22 lidí.

 

O firmě DVOŘÁK - svahové sekačky

Společnost DVOŘÁK - svahové sekačky, s.r.o. byla založena Lubomírem Dvořákem 1. června 2004. Patentem chráněná dálkově řízená svahová sekačka Spider je hlavním produktem podniku. Revoluční design sekaček Spider stvořil v roce 2004 nový tržní segment v oblasti údržby travnatých ploch. Během 13 let se produktové portfolio rozšířilo o další dva modely a distribuční síť nyní pokrývá více než 30 zemí světa.

 

Sekačky Spider mohou být využity pro mnoho aplikací, od golfových hřišť, komunálních ploch, vinic, železnic, přehrad, hrází, elektráren až po sportovní areály a resorty.

Chci ji vyzkoušet
Předvedeme Vám svahovou sekačku Spider úplně ZDARMA! Chci se domluvit
Rychlý kontakt

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!
Rádi odpovíme na všechny dotazy.

Tel.: +420 564 036 099
E-mail: info@spider-cz.com